PS Omega
Pionýr z. s., PS Omega – oddíl Klíč, klub Fit a klub Týn's pořádají akci

Letní tábor Hurátúr

ve dnech 14. – 28. července 2012

Místo: TZ Kameňák, Vlčková, Zlínsko

Účastnický poplatek: 3500 Kč

Už Vás nudí ruch velkoměsta? Máte plné zuby starostí všedních dnů? Chcete si konečně pořádně odpočinout a zároveň si zpestřit dobu léta? Pak jsme tu právě pro Vás! Vydejte se na zájezd s naší cestovní kanceláří Hurátúr.

Čeká na Vás vyškolený personál, profesionální přístup, skvělý program a spousta zábavy. V příjemném prostředí přírody, uvolněné atmosféry a dobrého jídla prožijete jedinečné okamžiky. Přesuňte se s námi do světa klidu, pohody a romantiky. Světa, kde můžete odhodit nepříjemnosti všedního dne, nervozitu, zlobu, závist …

Anebo tomu bude jinak …?

Během tábora chceme podpořit děti v jejich samostatnosti, schopnosti zapojit se do věkově smíšeného týmu a zdokonalit se ve svých individuálních přednostech. Pro rodiče účastníků bude v červnu uspořádána informativní schůzka. Její termín vám včas sdělíme na Vaši kontaktní adresu, kam vám zašleme i závaznou přihlášku spolu s další potřebnou dokumentací.

Přihlášeným dětem rezervujeme místa především podle pořadí došlých návratek – předběžných přihlášek.


 Návratka 

Souhlasím, aby se můj syn (moje dcera) zúčastnil(a) akce Letní tábor Hurátúr ve dnech 14. – 28. července 2012 a v souladu se zákonem 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů, aby PS Omega nakládala s následujícími údaji pro zajištění akce.

Jméno účastníka:
datum nar.:
Bydliště:
tel.:
Zdravotní potíže a léky, které dítě užívá:
 
 
V Praze dne:
Podpis zák. zástupce: