PS Omega

Zápisník

Kontakty

17. 7. 2021, 8:31Jirka Tom (vedoucí)

Kdyby bylo potřeba, můžete nám napsat:

LT Houseňák, U Rychlovského rybníka, 588 32 Brnice

Telefonicky je tábor hůře dostupný, nicméně můžete použít telefonní čísla v části kontakt.

Kontakty

17. 7. 2021, 8:31Jirka Tom (vedoucí)

Kdyby bylo potřeba, můžete nám napsat:

LT Houseňák U Rychlovského rybníka 588 32 Brnice

Telefonicky je tábor hůře dostupný, nicméně můžete použít telefonní čísla v části kontakty.

Schůzky v červnu

4. 6. 2021, 22:06Jirka Tom (vedoucí)

V červnu mohou probíhat schůzky. Máme už jen drobná omezení – roušky ve vnitřních prostorech, omezený počet účastníků apod.

Obnovení činnosti

13. 5. 2021, 22:12Jirka Tom (vedoucí)

Od pondělka 17. května se můžeme scházet venku – naše schůzky se tedy mohou konat jen v případě hezkého počasí. Co tedy v plánu:

  • pondělní schůzka klubu Fit se uskuteční na školním hřišti – sraz před školou v 17.30.
  • úterní schůzka oddílu Klíč se bude konat na dětském hřišti – sraz před klubovnou ve 14.00 (případně se souhlasem rodičů vyzvedneme děti z družiny „Tusarky“).
  • středeční schůzka klubu Týn´s se bude konat na školním hřišti – sraz v 16.00 před školou.

Děti, které nenavštěvují „Tusarku“, přinesou prohlášení rodičů, že v aktuálním týdnu.absolvovaly COVID test s negativním výsledkem.

Tábory dostaly zelenou

1. 5. 2021, 19:34Jirka Tom (vedoucí)

Tak zní zpráva ministerstva zdravotnictví. Náš tábor tedy můžeme začít konkrétněji plánovat a připravovat. Během týdne se má ještě konat jednání vlády o možnostech obnovy činnosti našich oddílů a klubů. O výsledcích budeme informovat.

Činnost v dubnu

8. 4. 2021, 21:58Jirka Tom (vedoucí)

I když od pondělí 12. dubna začínají žáci chodit do škol, naše činnost zatím pro děti a mládež zůstává pozastavena. Protože není vládou vydán žádný zřejmý pokyn, který by činnost organizací našeho typu vysloveně dovoloval, zůstává v platnosti pokyn předsedy Pionýra o pozastavení činnosti. Situaci pravidelně prověřujeme a doufáme, že se podaří podmínky pro naši činnost vyjasnit. Letní tábor stále připravujeme a věříme, že bude moci proběhnout v podobném režimu, jako tomu bylo v roce 2020. V současné době tedy doufáme, že se všemi brzy uvidíme a těšíme se.

Jarní tábor

16. 2. 2021, 19:38Jirka Tom (vedoucí)

Letošní jarní tábor se nekoná (konstatujeme jen pro pořádek) Nezaznamenali jsme žádný reálný příslib, že by bylo možné ubytovat v horské chatě v okrese Trutnov (s omezeným vstupem osob) skupinu cca 20 účastníků z různých rodin. I když se zázraky mohou stát, není možné dnes asi deset dnů před akcí na ně spoléhat. Je nám to moc líto. Trocha sportu na čerstvém vzduchu by nám všem určitě prospěla.

Činnost v novém roce

3. 1. 2021, 21:38Jirka Tom (vedoucí)

Přejeme všem hodně zdraví a pohody v novém roce. Začátek roku nás provází opět omezení, které nám nedovoluje pořádat schůzky a další akce. Přesto stále připravujeme tábory o jarních a letních prázdninách.

Krásné Vánoce

25. 12. 2020, 10:43Jirka Tom (vedoucí)

Přejeme všem příjemné Vánoce a také hodně zdraví a štěstí v novém roce. Ať je zase rokem cestování a objevování (jako tomu bylo dříve – před rokem nebo ještě dříve...

Zastavení provozu

4. 10. 2020, 11:24Jirka Tom (vedoucí)

V návaznosti na usnesení Vlády ČR vydal předseda Pionýra pokyn k zastavení činnosti – do odvolání.

Po tuto dobu žádné aktivity, při kterých se scházejí děti v klubovně či v tělocvičně, ani žádné další obdobné akce se konat nebudou. Nebudou se konat ani podzimní tábor (do Frenštátu pod Radhoštěm).