PS Omega

Plán akcí klubu Fit

[ zobrazit jen aktuální akce ]
rok: [ 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 ]
únor 2011  
4. – 6. února
Víkend v Praze – oddíl Klíč, klub Fit a klub Týn's

Jako každoročně plánujeme víkend v Praze s návštěvou muzezí, věží, bazénu a kina. Tentokrát ale víkend zasahuje do jarních prázdnin.

12. – 19. února
Jarní prázdniny – oddíl Klíč, klub Fit a klub Týn's

Plánujeme týdenní pobyt na horách. Termín se však může o den změnit.

23. února
Rada pionýrské skupiny

Jednou za rok se scházíme, abychom zhodnotili, co se nám loni povedlo a kde ještě vidíme příležitosti k rozvoji. Plánujeme, co podnikneme letos a bavíme se o tom, kdo a jak může při zajišťování činnosti pomoci. Pokud se chcete připojit i vy, jste zváni od 18:30 do klubovny v Tusarově ulici.

březen  
4. – 6. března
Jarní výprava – oddíl Klíč, klub Fit a klub Týn's

Jarní výprava tentokrát míří do Slaného. Chceme se podívat na přírodní zajímavosti okolí Slaného, hrát hry a také odpočívat (třeba i v bazénu).

21. března
Turnaj v sálovém fotbalu – klub Fit

Turnaj v sálovém fotbalu se bude konat v tělocvičně Základní školy v Tusarova 21, Praha 7. Soutěží 4 hráči + 1 náhradník. Sálovou obuv s sebou. Účastníci se mohou přihlásit nejpozději na začátku turnaje – v 17.30. Předpokládaný konec turnaje v 19.30.

duben  
8. – 10. dubna
Výprava do Mšena – oddíl Klíč, klub Fit a klub Týn's

Už jste viděli pokličky, skalní bludiště, nebo třeba hrad Kokořín? Ne? Pojeďte se s námi podívat na výpravu, třeba potkáme nějaké překvapení

květen  
4. května
Hřiště není/jako silnice

Tradiční akce na hřišti Sedmikrása v Jateční ulici bude letos probíhat od 14.30 do 17.00. Akce plná dopravních kvízů, drobných i větších odměn za správné odpovědi bude doufáme vítaným zpestřením květnového odpoledne.

6. – 8. května
Výprava do Dubice – oddíl Klíč, klub Fit a klub Týn's

Pokud se odvážíte do Pekla, vyjďte s námi na výpravu do Dubice. Těšit se můžete na krásnou přírodu v okolí České Lípy...

červen  
1. června
Přijď si vyrobit ... – oddíl Klíč, klub Fit a klub Týn's

Možná jste už zkoušeli vyrábět z fima. Pak jistě víte, že z této neobyčejné hmoty se dají vytvářet úžasné věci. My tentokrát budeme zdobit lžičku...

10. – 12. června
Výprava do Turnova – oddíl Klíč, klub Fit a klub Týn's

Víte, kde byste mohli potkat Pannu a Babu? A která z nich je ta vyšší? Jasno vám v tom pomůže udělat výlet na Trosky...

13. června
Turnaj ve stolním tenisu – klub Fit

Turnaj jednotlivců, kteří si chtějí zahrát stolní tenis se koná na školním hřišti Základní školy Tusarova 21, Praha 7. (od 17.30 do 19.30).

červenec  
16. – 30. července
Letní tábor Humberlot – oddíl Klíč, oddíl Lišáci, klub Fit a klub Týn's

Humberlot vás přenese do starobylé Anglie, setkáte se s mocným kouzelníkem a jistě zažijete spoustu dobrodružství. Přitom získáte trochu samostatnosti i schopnosti spolupracovat s kamarády. Nebude chybět sportování, výtvarné aktivity, hry v přírodě. http://psomega.cz/zapisnik/tom/172

září  
3. – 4. září
Úklid klubovny a plány do budoucna...

Po prázdninách bude potřeba zprovoznit klubovnu Tusarova, naplánovat, co chceme v příštím roce podniknout a zažít. Zváni jsou všichni, kdo chtějí přiložit ruce k dílu...

26. září
Turnaj ve stolním tenisu – klub Fit

Máte-li zájem si zasoutěžit, nebo jen zahrát, rádi vás uvítáme na školním hřišti základní školy Tusarova od 17.30 do 19.30. Na turnaj navazují pravidelné sportovní aktivity každé pondělí ve stejném čase.

30. 9. – 2. 10.
Výprava do Jaroměře – oddíl Klíč, klub Fit a klub Týn's

Jaroměř se nachází nedaleko zajímavého areálu Kuksu. V něm je možné objevit historickou lékárnu i spoustu zajímavých soch. Když se vydáte od Jaroměře na druhou stranu, narazíte na vojenské historické městečko Josefov s nebývale zachovalou podzemní pevností.

říjen  
25. – 30. října
Podzimní prázdniny v Beskydech – oddíl Klíč, oddíl Lišáci, klub Fit a klub Týn's

Podzimní prázdniny s návštěvou muzea techniky a mnoha přírodních krás.

listopad  
16. listopadu
Porada o příštím roce (pro starší)

Od 18 hodin se potřebujeme poradit o našich budoucích plánech v naší klubovně Tusarova 15.

16. listopadu
Přijď si vyrobit... – oddíl Klíč, klub Fit a klub Týn's

Advent se pomalu blíží, rozhodli jsme se proto věnovat naše výtvarné odpoledne dekorování svíček. Návštěvníci si budou moci vyzkoušen několik různých technik: mramorování, zdobení voskem ... Přijďte již tradičně do naší klubovny v Tusarově 15 od 16 do 18 hod.

30. listopadu
Výprava do města Carcassonne – oddíl Klíč a klub Fit

Pokud máte zájem zahrát si nějakou osvědčenou deskovou hru, či poznat nějakou novou, nezapomeňte přijí od 14 do 17 hodin do Základní školy Tusarova 21, Praha 7

prosinec  
2. prosince
Palačinková párty

Tradiční místo, od 18 možná od 19 hodin. Přijďte. Poradíme se o dalším táboře na H... během následující soboty.

7. prosince
Přijď si vyrobit... – oddíl Klíč, klub Fit a klub Týn's

Prosincovou výtvarnou dílnu jsme se rozhodli věnovat výrobě vánočních ozdob. Pokud si letos chcete na stromeček zavěsit ozdobu vlastnoručně vyrobenou, přijďte do naší klubovny v Tusarově 15 od 16 do 18 hod.