PS Omega

Plán akcí klubu Fit

[ zobrazit jen aktuální akce ]
rok: [ 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 ]
leden 2013  
23. ledna
Rada PS

Velká porada PS s volbou nového vedení se bude konat u nás v 18.15

únor  
1. – 3. února
Víkend v Praze – oddíl Klíč, klub Fit a klub Týn's

Určitě občas zažijete sobotu či neděli s rodiči v Praze. Málokdy se vám však podaří strávit Víkend v Praze s námi a přitom navštívit zajímavé muzeum, vystoupit na některou z věží, zajít do bazénu a navíc bydlet v klubovně.

17. – 24. února
Jarní tábor

Tradiční akce o jarních prázdninách se koná opět na horské chalupě Husova bouda. Každoročně půjde o celou řadu činností na sněhu, společenské hry i výtvarné aktivity. Zkrátka týden plný pohody a odpočinku.

březen  
22. – 24. března
Výprava do Jihlavy

Město Jihlava nabízí mnoho zajímavostí k prohlédnutí – jak na svém povrchu, tak také ve svém podzemí. Zkuste s námi objevovat její ZOO či podzemí nebo si vyzkoušet akvapark.

duben  
12. – 14. dubna
Výprava do Písku

Město Písek se může pochlubit snad nejstarším kamenným mostem u nás, navštívit se zde dá ale třeba i muzeum s historií těžby drahých kovů či expozicí říčních ryb. Navíc má moc krásné okolí...

15. dubna
Turnaj ve florbalu – klub Fit

Turnaj týmů (4+1), které si chtějí zahrát florbal (podle pravidel fair play). Zájemci se prosím přihlaste na Nezapomeňte s sebou vhodnou sálovou obuv.

Tělocvična ZŠ Tusarova (vstup přes školu) Tusarova 21, Praha 7 od 17:30 do 19:30

24. dubna
Hřiště není/jako silnice

Netradiční hra, při které si budete moci na hřišti Sedmikráska vyzkoušet vaše dopravní dovednosti a třeba i něco vysoutěžit.

květen  
17. – 19. května
Výprava do Mšena

Mšeno se nachází nedaleko od zajímavého skalního města. O přírodní krásy tu tedy nebude nouze, navíc si zde budete moci zkusit si na cvičnou stěnu vystoupat (pod vedením oprávněných lezeckých instruktorů)…

červen  
7. – 9. června
Výprava za tajemstvím hradu Rýzmberk

Další republikové setkání je tentokrát zahaleno do tajemství, které se budeme snažit odhalit. Samozřejmě tu poznáme spoustu nových aktivit – jako kinball, soupeření ve vodě, boj s obřími rukavicemi apod. Také se tu setkáme s mnoha přáteli z celé republiky.

18. června
Turnaj v Yoyování

Mimořádný turnaj v yoyování se uskuteční v naší klbovně v Základní škole Tusarova. Klubovna se nachází ve 3. patře. Turnaj proběhne od 17 do 18 hodin. Počítáme především s pravidelnými návštěvníky klubu YOYO, nicméně další zájemci o turnaj se mohou registrovat na adrese

30. 6. – 6. 7.
Léto v Lednici

AKCE JE BOHUŽEL ZRUŚENA – Až bude opravdové letní parno, bude se možná každý těšit na nějaký výlet. Pokud chcete vidět turecký minaret, zříceninu (již jako zříceninu postavenou), skleník plný vzácných rostlin, akvária či zajímavé zámecké stavby, pak pojďte putovat s námi.

červenec  
20. 7. – 3. 8.
Letní tábor H......

Informace pro účastníky tábora: http://psomega.cz/zapisnik/tom/234

září  
11. – 12. září
Přijď si vyrobit smaltovanou krabičku – klub Fit a klub Týn's

Malá krabička může sloužit mamince jako šperkovnice, tatínkovi třeba na mince. Každá přitom může být jako dokonalý originál.

Klubovna PS Omega ZŠ Tusarova 21, Praha 7, 3. patro vpravo

Díky podpoře MŠMT a MHMP je akce pro účastníky zdarma.

16. září
Turnaj ve stolním tenisu – klub Fit

Na zahájení činnosti sportovního klubu Fit i na letošní rok plánujeme turnaj ve stolním tenisu. Začátek turnaje bude v 17.30. Turnaj poběží do 19.30 v tělocvičně základní školy Tusarova (na dvoře). Zájemci o turnaj si mohou rezervovat místa na e-mail:

Díky podpoře MŠMT a MHMP je akce pro účastníky zdarma.

20. – 22. září
Výprava do České Skalice

Akce byla pro malý počet přihlášených účastníků zrušena. Kdo byl na prázdninách třeba u babičky, jistě s námi rád vyrazí na výpravu do údolí, které babičkám patří. Možná si také vyzkoušíme, jak vypadala stará škola...

25. září
Výprava do města Carcassonne

Tradiční akce plná netradičních deskových her se bude konat od 14.00 do 16.30 v aule Základní školy Tusarova 21, Praha 7. Vstup na akci je díky podpoře MHMP a MŠMT zdarma.

říjen  
10. října
Vycházka do lanového centra – klub Fit a klub Týn's

K tradiční vycházce do lanového centra se budeme scházet v 15.30 před základní školou Tusarova 21 už v 15.30. Návrat asi kolem 19 hodiny. Zájemci mohou využít kontakt

14. října
Turnaj v sálovém fotbalu – klub Fit

Turnaj v sálovém fotbalu se uskuteční v malé tělocvičně Základní školy Tusarova 21, Praha 7 – od 17.30 do 19.30. Týmy hráčů (čtyři hrají a nejvýše jeden střídá) se mohou přihlásit na adrese

K účasti je nutné, aby si hráči přinesli obuv do tělocvičny a vhodný oděv.

Pro účastníky je akce díky podpoře MHMP a MŠMT zdarma.

25. – 30. října
Podzimní prázdniny v Českém ráji

Podzimní prázdniny hodláme tentokrát strávit v Českém ráji, místu plném krásných skalních měst, starobylých hradů. Rádi bychom se ale také podívali do muzea aut i navštívili bazén.

listopad  
15. – 17. listopadu
Výprava do Jičína

Jičín je zajímavé městečko. Najdete zde bazén, vyhlídkovou věž, rozhlednu, muzeum (kde se na některé věci může sahat), ale i obrovský zahradní altán. Pojeďte a můžete Jičín prozkoumat s námi.

27. listopadu
Výprava do města Carcassonne

Všem zájemcům o netradiční a moderní deskové hry nabízíme zajímavou příležitost zahrát si i zasoutěžit. Ve středu 27. listopadu se aula Základní školy Tusarova a několik dalších tříd promění v herny plné dnes už známých i méně známých her. Dětem i jejich rodičům bude škola otevřena od 14.00 do 17.00. Aktivní hráči navíc mohou získat drobnou odměnu. Akci pořádáme ve spolupráci se Základní školou Tusarova v rámci projektu 10x7, který je podpořen MČ Praha 7. Díky tomu je pro všechny účastníky vstup na akci zdarma

prosinec  
4. – 5. prosince
Předvánoční výtvarná schůzka – oddíl Klíč a klub Fit

Tentokrát uvažujeme o výrobě nějaké zajímavé vánoční ozdoby...

9. prosince
Vánoční turnaj ve stolním tenisu – klub Fit

Vánoční turnaj ve stolním tenisu se tentokrát bude konat jen tělocvičně. Začátek turnaje bude v 17.30. Turnaj poběží do 19.30. Tělocvičnu (malou) najdete na dvoře základní školy Tusarova, Praha 7. Zájemci o turnaj si mohou rezervovat místa na e-mail:

Díky podpoře MŠMT a MHMP je akce pro účastníky zdarma.

13. – 15. prosince
Vločková výprava

Výprava za sněhem, a vánoční pohodou tentokrát povede do Jablonce nad Nisou...