PS Omega

Plán akcí oddílu Klíč

[ zobrazit jen aktuální akce ]
rok: [ 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 ]
únor 2011  
4. – 6. února
Víkend v Praze – oddíl Klíč, klub Fit a klub Týn's

Jako každoročně plánujeme víkend v Praze s návštěvou muzezí, věží, bazénu a kina. Tentokrát ale víkend zasahuje do jarních prázdnin.

12. – 19. února
Jarní prázdniny – oddíl Klíč, klub Fit a klub Týn's

Plánujeme týdenní pobyt na horách. Termín se však může o den změnit.

23. února
Rada pionýrské skupiny

Jednou za rok se scházíme, abychom zhodnotili, co se nám loni povedlo a kde ještě vidíme příležitosti k rozvoji. Plánujeme, co podnikneme letos a bavíme se o tom, kdo a jak může při zajišťování činnosti pomoci. Pokud se chcete připojit i vy, jste zváni od 18:30 do klubovny v Tusarově ulici.

březen  
4. – 6. března
Jarní výprava – oddíl Klíč, klub Fit a klub Týn's

Jarní výprava tentokrát míří do Slaného. Chceme se podívat na přírodní zajímavosti okolí Slaného, hrát hry a také odpočívat (třeba i v bazénu).

16. března
Odpoledne deskových her s "jojomistrem" – oddíl Klíč a klub Týn's

Hráli jse deskovou hru, kterou si chcete zahrát znovu? Nevíte jak se jmenovala? Přijďte se kouknout na odpoledne deskových her. Třeba vás tu také zaujme ukázka toho, co dokáže takové jojo.

duben  
8. – 10. dubna
Výprava do Mšena – oddíl Klíč, klub Fit a klub Týn's

Už jste viděli pokličky, skalní bludiště, nebo třeba hrad Kokořín? Ne? Pojeďte se s námi podívat na výpravu, třeba potkáme nějaké překvapení

květen  
4. května
Hřiště není/jako silnice

Tradiční akce na hřišti Sedmikrása v Jateční ulici bude letos probíhat od 14.30 do 17.00. Akce plná dopravních kvízů, drobných i větších odměn za správné odpovědi bude doufáme vítaným zpestřením květnového odpoledne.

6. – 8. května
Výprava do Dubice – oddíl Klíč, klub Fit a klub Týn's

Pokud se odvážíte do Pekla, vyjďte s námi na výpravu do Dubice. Těšit se můžete na krásnou přírodu v okolí České Lípy...

červen  
1. června
Přijď si vyrobit ... – oddíl Klíč, klub Fit a klub Týn's

Možná jste už zkoušeli vyrábět z fima. Pak jistě víte, že z této neobyčejné hmoty se dají vytvářet úžasné věci. My tentokrát budeme zdobit lžičku...

8. června
Pétanque – oddíl Klíč

Možná jste nás již v parku potkali. Hráli jsme hru s kovovými koulemi – tradiční francouszký pétanque. Pokud máte chuť si tuto hru vyzkoušet, přijďte ... Akce se koná na hřišti Sedmikráska v Jateční ulici od 16.00 do 17.30

10. – 12. června
Výprava do Turnova – oddíl Klíč, klub Fit a klub Týn's

Víte, kde byste mohli potkat Pannu a Babu? A která z nich je ta vyšší? Jasno vám v tom pomůže udělat výlet na Trosky...

29. června
Přijď si vyrobit barevné mýdlo – oddíl Klíč a klub Týn's

Vyzkoušejte výrobu mýdel různých tvarů, vůní a barev. Mýdel, které můžete věnovat jako originální dárek vašim blízkým... Akce probíhá v klubovně v Tusarova 15 od 15 do 18 hodin.

červenec  
16. – 30. července
Letní tábor Humberlot – oddíl Klíč, oddíl Lišáci, klub Fit a klub Týn's

Humberlot vás přenese do starobylé Anglie, setkáte se s mocným kouzelníkem a jistě zažijete spoustu dobrodružství. Přitom získáte trochu samostatnosti i schopnosti spolupracovat s kamarády. Nebude chybět sportování, výtvarné aktivity, hry v přírodě. http://psomega.cz/zapisnik/tom/172

září  
3. – 4. září
Úklid klubovny a plány do budoucna...

Po prázdninách bude potřeba zprovoznit klubovnu Tusarova, naplánovat, co chceme v příštím roce podniknout a zažít. Zváni jsou všichni, kdo chtějí přiložit ruce k dílu...

14. září
Petanque – oddíl Klíč

Možná jste už měli to štěstí hrát s námi tuto hru na hřišti Sedmikráska v Jateční ulici. Pokud máte chuť můžete si ji s námi opět zahrát od 16 do 17.30

21. září
Přijď si vyrobit ... ozdobnou krabičku – oddíl Klíč

Pokud si chcete vyzkoušet vyrobit něco jednoduchého a přitom hezkého a praktického, tak se zkuste s námi pustit do krabičky.

Na akci navazují pravidelné středeční schůzky.

28. září
Petanque – oddíl Klíč

Tento den se nejde do školy, možná ale budete mít chuť si s námi zahrát. Na hřišti Sedmikráska v Jateční ulici si můžete vyzkoušet tuto hru pro všechny generace. Pokud máte chuť můžete si ji s námi opět zahrát od 16 do 17.30

30. 9. – 2. 10.
Výprava do Jaroměře – oddíl Klíč, klub Fit a klub Týn's

Jaroměř se nachází nedaleko zajímavého areálu Kuksu. V něm je možné objevit historickou lékárnu i spoustu zajímavých soch. Když se vydáte od Jaroměře na druhou stranu, narazíte na vojenské historické městečko Josefov s nebývale zachovalou podzemní pevností.

říjen  
12. října
Výprava do města Carcasssonne s "yoyomistrem" – oddíl Klíč

Přijďte si vyzkoušet nové deskové hry nebo se podívat, jaká kouzla umí yoyo. Začátek ve 14.00 – ukončení v 16.30 v aule ZŠ Tusarova.

19. října
Přijď si vyrobit... – oddíl Klíč a klub Týn's

Otevřená výtvarná schůzka bude tentokrát věnována technice smaltování. Pokud nás navštívíte, můžete si odnést smaltovaný přívěšek či jiný drobný šperk. Najdete nás jako obvykle od 16 do 18 hod v klubovně Tusarova 15.

20. října
Vycházka do Lanového centra – oddíl Klíč a klub Týn's

Pokud máte zájem vyzkoušet si svoji odvahu a dovednost, zkuste s námi vyrazit do lanového centra.Sraz z základní školy Tusarova 21 v 15.30. Pro účast je nutný písemný souhlas rodičů.

25. – 30. října
Podzimní prázdniny v Beskydech – oddíl Klíč, oddíl Lišáci, klub Fit a klub Týn's

Podzimní prázdniny s návštěvou muzea techniky a mnoha přírodních krás.

listopad  
16. listopadu
Porada o příštím roce (pro starší)

Od 18 hodin se potřebujeme poradit o našich budoucích plánech v naší klubovně Tusarova 15.

16. listopadu
Přijď si vyrobit... – oddíl Klíč, klub Fit a klub Týn's

Advent se pomalu blíží, rozhodli jsme se proto věnovat naše výtvarné odpoledne dekorování svíček. Návštěvníci si budou moci vyzkoušen několik různých technik: mramorování, zdobení voskem ... Přijďte již tradičně do naší klubovny v Tusarově 15 od 16 do 18 hod.

24. listopadu
Šílené domino – oddíl Klíč

Soutěž, nebo spíše přehlídka pro týmy, které mají odvahu postavit zajímavé padací domino. Akce se bude konat v budově základní školy Tusarova 21, Praha 7.

25. – 27. listopadu
Výprava do Lomnice – oddíl Klíč a klub Týn's

Podzimní sychravý čas je jako stvořený ke strávení v příjemném prostředí domu dětí a jestli bude aspoň trochu hezky, pak čekejte docela zajímavou vycházku.

30. listopadu
Výprava do města Carcassonne – oddíl Klíč a klub Fit

Pokud máte zájem zahrát si nějakou osvědčenou deskovou hru, či poznat nějakou novou, nezapomeňte přijí od 14 do 17 hodin do Základní školy Tusarova 21, Praha 7

30. listopadu
Vycházka do Stromovky (pro mladší) – oddíl Klíč

Jedná se o dílčí schůzku z celoročního programu konanou ve Stromovce.

prosinec  
2. prosince
Palačinková párty

Tradiční místo, od 18 možná od 19 hodin. Přijďte. Poradíme se o dalším táboře na H... během následující soboty.

7. prosince
Přijď si vyrobit... – oddíl Klíč, klub Fit a klub Týn's

Prosincovou výtvarnou dílnu jsme se rozhodli věnovat výrobě vánočních ozdob. Pokud si letos chcete na stromeček zavěsit ozdobu vlastnoručně vyrobenou, přijďte do naší klubovny v Tusarově 15 od 16 do 18 hod.

21. prosince
Vycházka na Staroměstské náměstí (pro mladší) – oddíl Klíč

Jedná se o předvánoční procházku na Staroměstské náměstí, prohlídku vánočních trhů a stromečku. Zároveň slavnostnější poděkování a uzavření programu před odchodem na vánoční prázdniny.