PS Omega

Plán akcí oddílu Klíč

[ zobrazit jen aktuální akce ]
rok: [ 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 ]
leden 2012  
7. ledna
Stěhování

V sobotu probíhá další a tentokrát snad i poslední stěhovací akce v klubovně Tusarova 15 – od 9.00. Uvítáme každého pomocníka

únor  
12. – 19. února
Jarní tábor – oddíl Klíč, klub Fit a klub Týn's

Tradiční pobyt na horách (v Peci pod Sněžkou), kde je spousta příležitostí k zimním aktivitám i společenským hrám v chalupě.

březen  
14. – 15. března
Přijď si vyzkoušet ... Fimo, lžička fimo – oddíl Klíč a klub Týn's

Přijďte si vyzkoušet jednoduchý výrobek či šperk z fima či dokonce zkusit ozdobit lžíci hmotou fimo. Každý takový výrobek, každá taková lžíce bude originálem, který bude patřit jenom vám. ve středu 16 – 18, ve čtvrtek 15.30 – 18 v klubovně ve škole.

16. – 18. března
Výprava do Liberce – oddíl Klíč, klub Fit a klub Týn's

Předjaří je jako stvořené na výpravu, při které můžeme navštívit nějaké jiné město. Město se zajímavou ZOO, aquaparkem. Také si zde můžete vyzkoušet svůj důvtip – třeba v IQ parku. Nebo tu na kopcích bude ještě trochu sněhu. To vše nám může nabídnout město Liberec.

28. března
Výprava do města Carcassonne – oddíl Klíč, klub Fit a klub Týn's

Již tradiční odpoledne deskových her... Pokud budete mít čas a chuť zahrát si, přijďte do auly ZŠ Tusarova 21, Praha 7. Od 14:00 do 16:30 vás tam bude čekat spousta osvědčených her i řada novinek...

duben  
13. – 15. dubna
Výprava do Mnichova... (Hradiště) – oddíl Klíč, klub Fit a klub Týn's

Příjemné jarní dny lákají k vycházkám do přírody. My máme tentokrát v plánu vyrazit do skal (Drábské světničky) i na zríceninu hradu Valečov. Určitě ale také zvládneme spousu her a sportování.

18. – 19. dubna
Přijď si namalovat ... Hrnek – oddíl Klíč a klub Týn's

Barevný hrnek podle vašeho přání si můžete vytvořit ve středu (16.00 – 18.00) nebo ve čtvrtek (15.30 – 18.00) v naší klubovně v základní škole (v nejvyšším patře)... Zájemci o rezervaci hrnku se mohou přihlásit dopředu na e-mail ().

květen  
2. května
Hřiště není/jako silnice – oddíl Klíč, klub Fit a klub Týn's

Dětské hřiště Sedmikráska se opět promění v pomyslnou dopravní tepnu... Na děti čeká celá řada dopravních kvízů i drobná odměna.

4. – 8. května
Výprava do Zábřehu – oddíl Klíč a klub Týn's

Tentokrát využijeme květnového volna a vyrazíme na Moravu. Ubytování v DDM Krasohled v Zábřehu nám nabídne možnosti řady zajímavých výletů. Máme v plánu navštívit papírnu a zámek ve Velkých Losinách, ZOO v Olomouci, nemine nás ani tradiční turistický výšlap...

červen  
1. – 3. června
Výprava do Unhoště – oddíl Klíč a klub Týn's

Tentokrát vyrazíme do Unhoště, kde nás čeká romantická chalupa za obcí. Odtud chceme vyrazit do nedalekého hradu – přesněji nově postavené historizující stavby. V ní pak můžeme poznávat a zkoumat život ve středověku i starobylé vesnici.

6. června
Petanque – oddíl Klíč

Možná jste nás už na hřišti Sedmikráska potkali. Hráli jsme hru, při které jsme se snažili pomocí velkých stříbrných koulí přiblížit k malé dřevěné kuličce. Tak si to můžete zkusit také. Začínat budeme v 16.00

20. – 21. června
Přijď si vyrobit – oddíl Klíč a klub Týn's

Přijďte si vyzkoušet další výrobek do naší klubovny v posledním patře základní školy (Tusarova). Vždy od 15.30 do 18.00

červenec  
14. – 28. července
Letní tábor Hurátúr – oddíl Klíč, klub Fit a klub Týn's

Náš letní tábor se jako již každoročně koná v druhé polovině července.

září  
5. září
Porada k novému školnímu roku (pro starší)

Od 18.00 bychom se rádi v naší školní klubovně (Tusarova 21), poradili o aktivitách během školního roku a podzimu roku 2012.

12. září
Výprava do města Carcassonne – oddíl Klíč a klub Týn's

Již tradiční odpoledne deskových her... Pokud budete mít čas a chuť zahrát si, přijďte do auly ZŠ Tusarova 21, Praha 7. Od 14:00 do 17:00 vás tam bude čekat spousta osvědčených her i řada novinek...

27. – 30. září
Víkend Zlaté fazole

Setkání oddílů z celé republiky, na kterém si hodláme vyzkoušet některé aktivity poprvé. Například Pionýrský geocashing. Na akci může jet jen omezený počet účastníků – nejvýše 16. Přihlaste se proto prosím co nejdříve.

říjen  
17. – 18. října
Přijď si vyrobit ozdobnou krabičku – oddíl Klíč

Přijďte si vyzkoušet ubrouskovou techniku na papírové krabičce. Třeba vám tak vznikne zajímavý dárek, nebo alespoň obal na něj...

24. – 28. října
Podzimní prázdniny v Adršpašsko-teplických skalách

Po čase jsme se opět rozhodli zavítat na oblíbené turistické místo plné tajemných i roztodivně tvarovaných skal.

listopad  
9. listopadu
Palačinková párty

Tradiční akce, na kterou v sobotu naváže krátká porada o táborech. Těšte se páteční večer cca od 19. hodiny.

14. – 15. listopadu
Přijď si vyrobit gelovou svíčku – oddíl Klíč a klub Týn's

Gelová svíčka může ozdobit váš stůl nebo být vhodným dárkem pro vaše blízké.

16. – 18. listopadu
Výprava do Slaného – oddíl Klíč, klub Fit a klub Týn's

Ahoj kamarádi. Během další výpravy budeme zkoušet navazovat kontakt s civilizací, malovat na hedvábí, nebo třeba půjdeme do bazénu. Tato výprava prostě nebude „nemastná a neslaná“, protože to bude..

28. listopadu
Výprava do města Carcassonne – oddíl Klíč, klub Fit a klub Týn's

Chcete-li si vyzkoušet některou z našich deskových her, takovou, kterou si třeba budete přát pod stromeček, přijďte si zahrát. Společně s rodiči si můžete vybrat tu, která vám bude vyhovovat nejvíce...

prosinec  
5. – 6. prosince
Přijď si vyrobit vánoční svíčku – oddíl Klíč a klub Týn's

Pojďte si zkusti vyrobit plovoucí svíčku, která může ozdobit vaši štědrovečerní tabuli. Pokud vám zbude trochu času, možná zvládnete i drobou ozdobu na stromeček.

7. – 9. prosince
Předvánoční výprava – oddíl Klíč, klub Fit a klub Týn's

Něco málo předvánočních zvyků, něco málo jídla a také putování za vánoční hvězdou. To vše si užijeme na výpravě těsně před Vánocemi...

19. – 20. prosince
Vánočka – oddíl Klíč a klub Týn's

Vánoční schůzka s pojídáním vánočky a možná také s filmem skončí tentokrát trochu později (asi o půl sedmé). Další schůzky se uskuteční až v novém roce, do kterého všem přejeme hodně zdraví a štěstí.